Korbud

O FIRMIE BUDOWLANEJ KORBUD

Firma „KORBUD” rozpoczęła działalność w 1999 r. Jesteśmy firmą realizującą projekty z zakresu konserwacji zabytków, kompleksowych modernizacji obiektów budowlanych, instalacji i sieci przemysłowych.

W tych dziedzinach odnosimy duże sukcesy. Za nasze realizacje otrzymujemy pozytywne opinie oraz referencje. Zawdzięczamy to ciągłemu podnoszeniu jakości usług oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników. Jesteśmy konkurencyjni z zakresie oferowanych cen. W firmie wykorzystujemy nowoczesne technologie.
Prowadzimy pełną obsługę inwestycji obejmujących kompleksowo cały proces budowlany. Priorytetem firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług, dlatego w 2011 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością EN ISO 9001:2011. Trzynastoletnie doświadczenie Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego „KORBUD” zdobyte na rynku, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez spółkę usług. „Stałość, wiarygodność i prawość w przyrzeczeniach i umowach” to hasło, które od lat stanowi dla firmy wyznacznik jej działalności. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, iż pracownicy firmy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa osobowego, a w strukturze firmy wyodrębniono pion ochrony z pełnomocnikiem d/s ochrony informacji niejawnych.
Zobacz nasze realizacje

ue

AKTUALNOŚCI

2012-01-31

Kościół Powizytkowski w Lublinie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą realizacją. Zakres prac obejmuje renowacje pobrygidowskiego zespołu klasztornego w Lublinie. Pierwsze prace zostały rozpoczęte...
2012-01-31

Witamy na nowej stronie

Miło nam Państwa powitać na naszej nowej stronie internetowej. Znajdą tutaj Państwo najważniejsze informacje odnośnie firmy Korbud i jej historii. Zamieściliśmy tutaj nasz...

SZYBKI KONTAKT

(81) 524 41 25

Korbud - oddział terenowy w Lublinie:
Zemborzycka 57c , 20-445 , Lublin

Dane Rejestrowe

PHU Korbud S.C.
ul. Partyzantów 8/7, Zwierzyniec 22-470 Korbud